مانیوک باشگاه اوقات شرعی خبرنگاران جوان

مانیوک: باشگاه اوقات شرعی خبرنگاران جوان اوقات شرعی اراک استان مرکزی رجب اردیبهشت

گت بلاگز اخبار حوادث فوت مشکوک پسر مشهدی که می خواست به فرانسه برود با پیچیدن سیم دور گردن

کارآگاهان جنایی در حال تحقیق راجع به قتل پسری جوان و فوت مشکوک زنی نوعروس هستند. ساعت دو بعدازظهر یکشنبه گذشته مأموران کلانتری 140 باغ‌فیض از سوی همکاران خود در

فوت مشکوک پسر مشهدی که می خواست به فرانسه برود با پیچیدن سیم دور گردن

عبارات مهم : ایران

کارآگاهان جنایی در حال تحقیق راجع به قتل پسری جوان و فوت مشکوک زنی نوعروس هستند. ساعت دو بعدازظهر یکشنبه گذشته مأموران کلانتری 140 باغ فیض از سوی همکاران خود در مرکز فوریت های پلیسی 110 از انتشار بوی تعفن از یک آپارتمان و غیبت صاحبخانه مطلع و جهت بررسی عنوان در محل حاضر شدند.

شرق نوشت:آپارتمان مدنظر واحدی در طبقه سوم ساختمان بود و مأموران بعد از اینکه مطمئن شدند هیچ راهی جهت ورود به آپارتمان وجود ندارد، با اخذ دستور قضائی از آتش نشانان جهت ورود به آپارتمان کمک خواستند. مأموران کلانتری و آتش نشانی بعد از ورود به خانه، در حالی با جسد پسر جوان در تختخوابش مواجه شدند که کیسه ای نایلونی روی سرش کشیده و سیمی دور گردنش پیچیده شده است بود.

با به دست آمدن این نتیجه، مأموران عنوان را به بازپرس کشیک قتل پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر دادند. به دنبال اعلام این خبر، بازپرس منافی آذر دستور حفظ صحنه جرم و انجام تحقیقات از شاهدان و اهالی ساختمان را صادر کرد و به تیم تحقیق جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران و پزشکی قانونی نیز دستور داد راهی محل اتفاق شوند. خود او نیز جهت نظارت بر روند تحقیقات، به محل کشف جسد رفت.

فوت مشکوک پسر مشهدی که می خواست به فرانسه برود با پیچیدن سیم دور گردن

در بررسی اولیه کارشناسان پزشکی قانونی، مشخص شد از وقت فوت مقتول حدود سه روز گذشته و همین عنوان باعث ایجاد بوی تعفن در جسد شده است هست. همچنین در بررسی های صورت گرفته از سوی مأموران کلانتری که پیش از رسیدن بازپرس انجام شده است بود، مشخص شد متوفی پسر 21ساله ای است که از دو سال قبل جهت کار و تحصیل از مشهد به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمده بود.

در این مدت نیز با خانواده اش در تماس بوده؛ ولی از سه روز قبل، به تلفن های خانواده اش جواب نداده هست. به همین دلیل، خانواده پسر جوان که از این ماجرا دلواپس شده است بودند، با یکی از اقوام تماس گرفتند و درخواست کردند از او خبری بگیرد و اگر مورد نیاز شد وارد منزل پسرشان شود تا از آینده او باخبر شوند.

کارآگاهان جنایی در حال تحقیق راجع به قتل پسری جوان و فوت مشکوک زنی نوعروس هستند. ساعت دو بعدازظهر یکشنبه گذشته مأموران کلانتری 140 باغ‌فیض از سوی همکاران خود در

از آنجایی که پسر جوان در را باز نکرده و بوی تعفن نیز به مشام می رسید، این فرد عنوان را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع داد.

در بخش دیگری از بررسی ها، تیم تحقیق در بازرسی از خانه، مدارکی پیدا کردند که نشان می داد پسر جوان قصد مهاجرت به فرانسه را داشته هست. به این ترتیب، این فرضیه که پولی جهت این کار کنار گذاشته و قتل با نشانه دزدی صورت گرفته باشد، به عنوان یکی از فرضیات مطرح شد. این در حالی بود که نشانه ای از ورود به زور وجود نداشت و از سویی احتمال فوت خودخواسته نیز از مجموعه فرضیات از بین بردن نشد.

درحال حاضر با توجه به فوت مشکوک پسر جوان، بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی و بررسی دقیق علت فوت و ادامه تحقیقات پلیسی را صادر کرده است.

واژه های کلیدی: ایران | آپارتمان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs