مانیوک باشگاه اوقات شرعی خبرنگاران جوان

مانیوک: باشگاه اوقات شرعی خبرنگاران جوان اوقات شرعی اراک استان مرکزی رجب اردیبهشت

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات خبرهای خوب برانکو جهت پرسپولیسی‌ها در اردوی اوکراین

دیداری که چون در شهر بیله‌فلد و کیلومترها دور از وطن برگزار می‌شود، حداقل جهت هواداران داخل کشورمان چندان حساسیتی ندارد ولی برانکو در این شرایط از بازیکنانش درخ

خبرهای خوب برانکو جهت پرسپولیسی‌ها در اردوی اوکراین

خبرهای خوب برانکو جهت پرسپولیسی ها در اردوی اوکراین

عبارات مهم : اخبار

دیداری که چون در شهر بیله فلد و کیلومترها دور از وطن برگزار می شود، حداقل جهت هواداران داخل کشورمان چندان حساسیتی ندارد ولی برانکو در این شرایط از بازیکنانش درخواست کرده روزهای آخر تمرینی در اردوی اوکراین را با تمرکز بیشتری پشت سر بگذارند و اصلاً به ماجرای شهرآورد و حواشی آن فکر نکنند.

به گزارش خبرورزشی،سرمربی کروات سرخپوشان البته جهت بازیکنان اخبار خوبی نیز داشت. او به بازیکنان خود گفت از این به بعد فشار تمرینات را کم کردن می دهیم تا بتوانید از دوران بدنسازی به آسانی عبور کنید ولی در این مدت بازی های تدارکاتی بیشتری خواهیم داشت تا به شرایط ایده آل بازی برسید. مصدومان هم باید از این وقت استفاده کنند و روند بهبودی ارزش را ادامه بدهند.

خبرهای خوب برانکو جهت پرسپولیسی‌ها در اردوی اوکراین

طبق قرار قبلی، اردوی سرخپوشان تا بامداد روز شنبه در اوکراین ادامه پیدا می کند و امروز نیز آنها جهت انجام یک بازی دیگر به میدان می روند. پرسپولیسی ها عصر دیروز به خرید و گشت و گذار در شهر پرداختند و استراحت کردند. این نخستین بار است که برانکو رسماً به بازیکنانش گفته فصل بدنسازی را به نوعی پشت سر گذاشته اند و باید خود را در شرایط مسابقه قرار بدهند.

در این اردو، برانکو به سه بازیکن جوان و زیر 23 سال جهت پیوستن به این تیم جواب مثبت داد. همچنین مهاجم نیجریه ای تازه پرسپولیس توانست درخشش جالب توجه داشته باشد. گادوین منشا تا حد زیادی مورد توجه برانکو قرار گرفته و سرمربی سرخپوشان بارها در طول اردو به تمجید این بازیکن پرداخت. امروز نیز قرار است طارمی به تمرینات اضافه شود و این عنوان می تواند اوضاع معنوی تیم را دگرگون کند.

دیداری که چون در شهر بیله‌فلد و کیلومترها دور از وطن برگزار می‌شود، حداقل جهت هواداران داخل کشورمان چندان حساسیتی ندارد ولی برانکو در این شرایط از بازیکنانش درخ

واژه های کلیدی: اخبار | برانکو | بازیکن | اوکراین | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs