مانیوک باشگاه اوقات شرعی خبرنگاران جوان

مانیوک: باشگاه اوقات شرعی خبرنگاران جوان اوقات شرعی اراک استان مرکزی رجب اردیبهشت

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات مسلمان با ما سفید بست! ، می‌خواستند پرسپولیس را «سرکیسه» کنند

معاون اقتصادی سابق کلوب پرسپولیس گفت: پرسپولیس را در وقت مدیرعامل قبلی طوری بستیم که می تواند باز هم قهرمان شود ولی امیدوارم افراد معلوم‌الحال دست از سرش بردارن

مسلمان با ما سفید بست! ، می‌خواستند پرسپولیس را «سرکیسه» کنند

می درخواست کردند پرسپولیس را «سرکیسه» کنند/ مسلمان با ما سفید بست!

عبارات مهم : اقتصادی

معاون اقتصادی سابق کلوب پرسپولیس گفت: پرسپولیس را در وقت مدیرعامل قبلی طوری بستیم که می تواند باز هم قهرمان شود ولی امیدوارم افراد معلوم الحال دست از سرش بردارند.

محمدعلی ترکاشوند در گفتگو با مهر، در خصوص قهرمانی مجدد پرسپولیس در لیگ برتر فوتبال گفت: باید این قهرمانی را به هواداران واقعی پرسپولیس تبریک گفت و خوشحال بود از اینکه بعضی ها هم با این قهرمانی ناراحت شدند. آنهایی که در جلد هوادار، هزار کار می کردند تا نتیجه ای درخور ارزش گرفته نشود.

معاون اقتصادی سابق کلوب پرسپولیس راجع به سهم مدیریت قبلی در تکرار قهرمانی این تیم در لیگ برتر تصریح کرد: من اتفاقا با آقای طاهری صحبت می کردم و قهرمانی را به ایشان تبریک می گفتم که واقعا زحمت زیادی کشید تا پرسپولیس موفق شود. ولی در همان وقت به او تهمت و ناسزا گفتند. وقت نشان داد که چه کسانی خادم هستند و چه افرادی خائن!

مسلمان با ما سفید بست! ، می‌خواستند پرسپولیس را «سرکیسه» کنند

وی در ادامه اظهار داشت: پرسپولیس توانایی هت ‍ تریک قهرمانی در لیگ برتر را دارد. این تیم فصل آینده هم قهرمان خواهد شد و من مطمئن هستم پتانسیل پرسپولیس توانایی موفقیت در آسیا را هم دارد. تیم خیلی خوبی جهت پرسپولیس بسته بودیم.

ترکاشوند راجع به حاشیه هایی که اطراف اتمام قرارداد بعضی بازیکنان مهم پرسپولیس به وجود آمده است گفت: من مطمئنم آقای گرشاسبی در تلاش شبانه روزی هست. او همه کار می کند تا خواسته های کادرفنی را برآورده کند. بازیکنان پرسپولیس هم کاملا با معرفت هستند و خیلی خوب می دانند هیچ جا بهتر از پرسپولیس نصیبشان نمی شود. قبل از اینکه دوسال پیش اردوی اوکراین را برگزار کنیم با فرشاد احمدزاده و محسن مسلمان قرارداد سفید امضا کردیم. آنها عاشق تیم هستند. فقط به من گفتند هر رقمی نوشتی اعلام کن!

معاون اقتصادی سابق کلوب پرسپولیس گفت: پرسپولیس را در وقت مدیرعامل قبلی طوری بستیم که می تواند باز هم قهرمان شود ولی امیدوارم افراد معلوم‌الحال دست از سرش بردارن

معاون اقتصادی سابق سرخپوشان راجع به انتقاداتی که از دوره مدیریتی طاهری می شد گفت: دست بعضی ها را کوتاه کردیم. خیلی ها می درخواست کردند پرسپولیس را سر کیسه کنند. حالا هم احساس خطر می کنم و می شنوم که چه افرادی نزدیک این کلوب شده است اند تا مسئله آفرینی کنند. وقت ما دستشان کوتاه بود. امیدوارم اتفاقات تلخی در انتظار پرسپولیس نباشد.

وی در آخر تصریح کرد: امیدوار هستم بازیکنان پرسپولیس همچنان قدر پیراهن بزرگ این تیم را بدانند و بتوانند به هواداران نشان دهند که همه چیز باز هم پول نیست. اتحاد بی نظیری در پرسپولیس وجود داشت و الان هم به نظرم موجود است که می تواند کمک فراوانی در موفقیت این تیم در آسیا کند. همراه با آقای طاهری در روز مراسم خوش حالی قهرمانی پرسپولیس به ورزشگاه خواهیم رفت و تیم محبوبمان را تشویق می کنیم.

ترکاشوند راجع به شایعه پیشنهاد مدیرعاملی تراکتورسازی تبریز به علی اکبر طاهری تصریح کرد: من هم به شوخی به ایشان تبریک گفتم. ولی او گفت می خواهند من را رو در روی طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) قرار دهند و خبری از این پیشنهاد نیست. طاهری گفت که تا ابد پرسپولیسی می مانم.

مسلمان با ما سفید بست! ، می‌خواستند پرسپولیس را «سرکیسه» کنند

واژه های کلیدی: اقتصادی | بازیکنان | پرسپولیس | پرسپولیس | علی اکبر طاهری | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs