مانیوک باشگاه اوقات شرعی خبرنگاران جوان

مانیوک: باشگاه اوقات شرعی خبرنگاران جوان اوقات شرعی اراک استان مرکزی رجب اردیبهشت

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات برابر پرسپولیس با تمام وجود بازی می‌کنیم/ باید از کی‌روش حمایت کنیم ، گل‌محمدی

پیروزی ۳ بر صفر تراکتورسازی برابر استقلال خوزستان و دیدار پیش‌روی پرشورها برابر پرسپولیس، بهانه‌ای شد تا با یحیی گل‌محمدی به صحبت بپردازیم.

برابر پرسپولیس با تمام وجود بازی می‌کنیم/ باید از کی‌روش حمایت کنیم ، گل‌محمدی

گل محمدی: برابر پرسپولیس با تمام وجود بازی می کنیم/ باید از کی روش حمایت کنیم

عبارات مهم : بازیکنان

پیروزی ۳ بر صفر تراکتورسازی برابر استقلال خوزستان و دیدار پیش روی پرشورها برابر پرسپولیس، بهانه ای شد تا با یحیی گل محمدی به صحبت بپردازیم.

گفت وگوی خبرورزشی با سرمربی تراکتورسازی را در ادامه می خوانید:

برابر پرسپولیس با تمام وجود بازی می‌کنیم/ باید از کی‌روش حمایت کنیم ، گل‌محمدی

شروع نیم فصل مهم بود

برای ما شروع نیم فصل مهم بود. در جام حذفی برابر استقلال خوزستان شکست خوردیم و از بین بردن شدیم که هم باید اینجا آن دیدار را جبران می کردیم و هم اینکه انتظارات هواداران باید برآورده می شد. همچنین فرزند ها می درخواست کردند در شروع دوباره فصل، شرایط بهتری بسازند. این بود که با یک عملکرد خوب و قابل توجه، حریف را شکست دادیم. حتی محمد ایرانپوریان که در دیدار با استقلال خوزستان پنالتی از دست داده بود، در این بازی جبران کرد.

نیاز به دو عنصر مهم داریم

پیروزی ۳ بر صفر تراکتورسازی برابر استقلال خوزستان و دیدار پیش‌روی پرشورها برابر پرسپولیس، بهانه‌ای شد تا با یحیی گل‌محمدی به صحبت بپردازیم.

ما بازیکنان جدیدی گرفتیم که به دو عامل هماهنگی و حمایت جهت بهتر شدن نیاز دارند. البته در نخستین بازی، انتظارات را برآورده کردند ولی ما هم در کنارشان هستیم تا عملکرد بهتری داشته باشند. این برد به همه ما کمک کرد تا به شرایط بهتری برسیم.

انتظارات باید منطقی باشد

ما نیم فصل اول با پرسشها زیادی مواجه بودیم. محرومیت، مصدومیت و جدایی بازیکنان از یک سو و عدم جذب بازیکن سهمیه آزاد از سوی دیگر همه برنامه های مان را به هم ریخت. تقریباً در خط دفاع هیچ بازیکنی نداشتیم و سه بازی اول را هم باختیم. غلط های فردی لطمه های زیادی به تیم ما زد ولی حالا شرایط کمی بهتر شده است هست. اگر این اتفاقات رخ نمی داد، حالا در کورس قهرمانی بودیم ولی حالا هم باید انتظارات از ما منطقی باشد.

از جوان ها باز هم استفاده می کنم

برابر پرسپولیس با تمام وجود بازی می‌کنیم/ باید از کی‌روش حمایت کنیم ، گل‌محمدی

من توانستم در نیم فصل اول از بازیکنانی استفاده کنم که بعضی از آنها یا اصلاً در لیگ بازی نکرده بودند یا مجموع دقایق بازی ارزش به دو بازی کامل هم نمی رسید ولی این جوانان جواب اعتمادم را دادند. آنها بازیکنان آینده دار هستند و در سال های بعد به سرمایه های کلوب تبدیل می شوند. در نیم فصل دوم باز هم از آنها استفاده می کنیم.

هواداران شاهکار کردند

حمایت هواداران نقش مهمی در حرکات ما در اواسط نیم فصل اول داشت. ما سه باخت داشتیم و روزهای مان خیلی سخت گذشت ولی هواداران با حمایت ارزش شاهکار کردند. آنها واقعاً پرشورهای لیگ هستند. امیدوارم در نیم فصل دوم هم شرایط بهتری داشته باشیم و بتوانیم بخشی از حمایت هواداران را جبران کنیم.

پیروزی ۳ بر صفر تراکتورسازی برابر استقلال خوزستان و دیدار پیش‌روی پرشورها برابر پرسپولیس، بهانه‌ای شد تا با یحیی گل‌محمدی به صحبت بپردازیم.

علاقه به مالکیت بر بازی

در بازی با استقلال خوزستان جهت رسیدن به گل سوم ۵۵ پاس بین بازیکنان رد و بدل شد که رکورد لیگ را شکست. ما در ذوب آهن و نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران هم تلاش می کردیم که فوتبال را به معنای واقعی اش بازی کنیم. این کار نیاز به تلاش و تمرینات زیادی دارد. خوشبختانه درک تاکتیکی فرزند های تراکتورسازی خیلی خوب هست. البته این آمار به آسانی به دست نمی آید و باید شعور بالای تاکتیکی در تیم وجود داشته باشد ولی فکر می کنم اوضاع مان از این هم بهتر شود.

برابر پرسپولیس با تمام وجود بازی می‌کنیم/ باید از کی‌روش حمایت کنیم ، گل‌محمدی

به تراکتورسازی تعهد دارم

در گذشته هر وقت برابر پرسپولیس تیمم را به زمین می فرستادم، اگر به گل یا برد می رسیدیم، رفتاری نمی کردم تا دل کسی را نشکنم. من اگر روزی برابر تراکتورسازی هم قرار بگیرم، به هواداران عزیز و محترم این تیم احترام و حرمت می گذارم. به هر حال نان و نمک خوردم و نباید نمکدان بشکنم. خوش حالی کردن یا خوش حالی نکردن یک بعد ماجراست ولی موفقیت برایم خیلی مهم تر هست. من به تراکتورسازی تعهد دارم و باید کل اعضای تیم تلاش کنیم و در پایتخت کشور عزیزمان ایران برابر پرسپولیس نتیجه بگیریم.

قرارداد برانکو باید تمدید شود

برانکو ایوانکوویچ مربی بزرگی است که بزرگی خود را در پرسپولیس بار دیگر ثابت کرد. او استاد من بوده و روزهای خوبی در کنار ایشان داشتم. آن وقت که پرسپولیس نتیجه نمی گرفت، خودم مصاحبه کردم و گفتم کلوب پرسپولیس باید با برانکو تمدید قرارداد کند. حالا هم روی این عنوان تأکید دارم چون پرسپولیس باید با مربیان بزرگ کار کند.

باید از کی روش حمایت کنیم

شرایط فوتبال ما در ماه های آینده بسیار خاص و مهم هست. به هر حال اهمیت جام جهانی را نمی توانیم دست کم بگیریم. این جهت فوتبال ما یک ویترین هست. اگر تیم ملی بدون آمادگی به جام جهانی برود و ناکامی رقم بخورد، همه ضرر می کنیم ؛ چه شمای رسانه ای و چه منِ مربی. فراموش نکنید جهت نخستین بار است دو دوره متوالی به جام جهانی می رویم و این آمارها و پرسشها جهت همه ما مهم هست. تمام این آمارها را مدیون عملکرد بازیکنان، کی روش و فدراسیون هستیم. نتایجی که به دست آمده، انتظارات را اوج برده و کی روش هم نشان داده این بار، هدفش افزایش از گروه هست. او می آید و جاه طلبی را نشان می دهد و همین روحیه را به همه اعضای تیم تزریق می کند. باید از کی روش حمایت کنیم.

تعامل باشد، مشکلی پیش نمی آید

کی روش مربی ای نیست که به دنبال مقدمه چینی باشد یا بخواهد یک تیم معمولی را به جام جهانی ببرد و بدون کسب موفقیت به پایتخت کشور عزیزمان ایران برگرداند. باید به او کمک شود. در ماجرای ریکاوری بازیکنان بعد از هر دیدار لیگ، کی روش یک تصمیم چالش برانگیز گرفته ولی می دانم فعلاً مربیان لیگ برتری منتظر هستند تا راهکار او جهت انجام این اتفاق را بدانند. شنیدم قرار است به زودی مربیان لیگی با کی روش دیدار کنند که اگر این اتفاق رخ بدهد، همه چیز حل می شود. کلاً تعامل باشد، مشکلی پیش نمی آید.

باید به این شرایط افتخار کنیم

شخصاً از برنامه های تدافعی کی روش الگوبرداری می کنم و از او یاد می گیرم. ما تنها با ۲ گل خورده به جام جهانی رفتیم که این عنوان باید جهت مان افتخار باشد. همین حالا می بینید که پرتغالی ها و اسپانیایی ها از عملکرد خط دفاع ما تعریف و تمجید می کنند که اینها باعث افتخار هست. به هر حال کلوب ها هم حق و حقوقی دارند ولی تیم ملی هر لحظه در اولویت است.

واژه های کلیدی: بازیکنان | پرسپولیس | هواداران | پرسپولیس | جام جهانی | تراکتورسازی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs