مانیوک باشگاه اوقات شرعی خبرنگاران جوان

مانیوک: باشگاه اوقات شرعی خبرنگاران جوان اوقات شرعی اراک استان مرکزی رجب اردیبهشت

پرونده «حمید صفت» هنوز به دادگاه ارسال نشده است

سرپرست دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: پرونده حمید صفت هنوز به دادگاه ارسال نشده است.  پرونده «حمید صفت» هنوز به دادگاه ار..

ادامه مطلب

فوت مشکوک پسر مشهدی که می خواست به فرانسه برود با پیچیدن سیم دور گردن

کارآگاهان جنایی در حال تحقیق راجع به قتل پسری جوان و فوت مشکوک زنی نوعروس هستند. ساعت دو بعدازظهر یکشنبه گذشته مأموران کلانتری 140 باغ‌فیض از سوی همکاران..

ادامه مطلب

داماد با اسلحه شکاری برادر همسرش را نشانه گرفت

به گزارش مهر، سرهنگ سید مراد پیروندی رییس کلانتری ۱۸۱ عوارضی گفت: بعد از ظهر امروز ماموریتی از طریق مرکز ۱۱۰ مبنی بر درگیری خانوادگی در خیابان آسمان..

ادامه مطلب

خودکشی دو زن در شهرستان بهمیی استان کهگیلویه و بویراحمد

دو زن در شهرستان بهمئی استان کهگیلویه و بویراحمد بنا به دلایل نامعلومی اقدام به خودکشی کردند. خودکشی دو زن در شهرستان بهمیی استان کهگیلویه و بویرا..

ادامه مطلب

قتل کارگر شهرداری با قمه

به گزارش میزان؛ شب گذشته مردی در تماس با پلیس از نزاع خونین در خیابان 13 آبان محله کریمخان خبر داد. با حضور ماموران پلیس مشخص شد نزاع بین چند مرد ناشناس با کارگ..

ادامه مطلب

جای نگرانی نیست ، شنیده شدن صدای مهیب در بزرگراه مدرس بدلیل پارگی سیم برق فشار قوی

معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به وقوع صدای مهیب در بزرگراه شهید مدرس پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: این صدای مهیب بدل..

ادامه مطلب

عکس + بازسازی صحنه قتل شوهر با شلیک گلوله

زن جوان که شوهر عراقی‌اش را با سه گلوله در خیابان دروس پایتخت کشور عزیزمان ایران کشته بود، با انتقال به محل تیراندازی در حضور کارآگاهان جنایی صحنه قتل را ب..

ادامه مطلب